• https://www.facebook.com/pages/Ta%C5%9Fdelen-G%C3%B6ksen-S%C3%BCr%C3%BCc%C3%BC-KURSU/289790394504583?fref=ts
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905078375164
  • https://www.instagram.com/goksen_surucu_kursu
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hakkımızda

Hakkımızda

 Özel Göksen Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı ve devlet denetiminde eğitim vermektedir.  Kurum olarak, Kanun ve Yönetmelik çerçevesinde, kalite öncelikli hizmet sunmaktayız. Göksen Sürücü Kursu’nda eğitim, sınav kazandırmanın ötesine geçmekte ve en zor trafik şartlarında dahi rahatlıkla araç kullanan sürücüler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti, adayla uyum içerisinde, birebir eğitimle, bilinçli ve trafik kurallarını ihlal etmeyen sürücüler kitlesi oluşturmak kurumumuzun değişmez ilkelerindendir.

Özel Göksen
Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu olarak, bu ilke ve sorumluluk bilinciyle sektörümüzde fark oluşturmayı ve ilk sırada kalmayı, her zaman başardık. Çünkü biz, trafiğe çıkmanın ciddi bir iş olduğunun, yoğun dikkat ve konsantrasyon gerektirdiğinin farkındayız.  Göksen Sürücü Kursu’nda adaylarımız, elli (50) dakika boyunca hocalarından birebir eğitim alırlar.

Eğitim aşamalarımız, teknik – teknolojik dokümanlarımız ve alanında uzman – bilgisini paylaşmayı ilke edinen hocalarımızla her dönemde başarı hedeflerimizin üzerine çıkmaktayız. Hak ettiğimiz takdiri adaylarımızdan ve meslektaşlarımızdan görmekteyiz. Duyulan güveni boşa çıkarmamanın haklı gururunu yaşıyoruz, bize güvenenlere teşekkür ederiz.

Eğitim kalitesinden ödün vermeyen anlayışla, Göksen Sürücü Kursu olarak, haftanın yedi (7) günü, 09.00 ile 21.00 saatleri arasında, alanında deneyimli eğitmenlerimizle teorik ve pratik derslerimize devam etmekteyiz.

Sınav parkurunda, Ford Fiesta Model araçlarımızla, birebir eğitim sistemimizle ehliyetinizi kolayca alabileceksiniz.  
 

Göksen Sürücü Kursu
Çekmeköy/ Taşdelen/ Merkez’de tek şubeyiz.